3VM Kompakt Tip Güç Şalterleri | Siemens

3WL Açık Tip Güç Şalterleri | Siemens
3 Mart 2020
LV10 | Siemens
3 Mart 2020

3VM Kompakt Tip Güç Şalterleri

Ekonomik Çözüm

Her altyapı sistemi, güvenilir bir enerji kaynağına ve güvenli ve verimli bir dağıtım sistemine ihtiyaç duyar. En ufak bir kesinti bile büyük zararlara yol açabilir.
Altyapı çözümlerinde yetkin bir iş ortağı olarak, uzmanlarımız koordineli bir şekilde
temel ihtiyaçlara yönelik verimli ürünler geliştirmektedirler. Kapsamlı uzmanlık alanımız
ve tecrübelerimiz sayesinde, altyapı projelerinizi destekliyoruz.

Temel ihtiyaçlara odaklandık:

Çözüm: Maliyet etkinliği

3VM kompakt tip güç şalterlerine her zaman güvenebilirsiniz: Kolayca seçilebilir ve ekonomiktir; tesis işletmesini kolaylaştırır. Maliyet odaklı altyapı projeleriniz için, kompakt, basit ve uygun maliyetli, güvenilir koruma sağlayan çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz

Elektrik dağıtım sistemlerinde konu, tasarım, planlama, kurulum ve işletme
olunca, maliyet, performans, güvenilir kalite ve hızlı teslimatın mükemmel birleşimiyle, 3VM kompakt tip güç şalterleri sizin için en ideal çözüm olacaktır.
3VM kompakt tip güç şalterleri elektrik dağıtım sisteminizin koruma sistemine mükemmel şekilde uyum sağlar: Termik-manyetik trip ünitesi sayesinde aşırı yük koruma ve kısa devre koruma görevlerini gerçekleştirir. Ek olarak, kompakt tasarımı sayesinde, en dar alanlara bile monte edilebilir
Kompakt şalterinizi seçmek artık çok kolay: Temel ürünlere ek olarak, kompakt portföy sunarken, önemli temel uygulamaları gerçekleştirmek için gerekli tüm aksesuarları da içerir.

Comments are closed.