SIRIUS | Endüstriyel Kontroller | Siemens

SIEMENS ALPHA Dağıtım Panoları
3 Mart 2020
3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri | Siemens
3 Mart 2020

Endüstriyel Kontrol – SIRIUS

SIRIUS ile bütün endüstriyel kontrol uygulamaları için benzersiz, kapsamlı bir portföy sunuyoruz. En önemli faydaları: Modüler tasarım sayesinde ürünlerimiz bir kontrol kabinine göre kolaylıkla planlanıp yerleştirilebiliyor. Özellikle dağıtım sistemlerine kolayca entegre edilebiliyor.

SIRIUS’un Öne Çıkan Özellikleri

Mühendislikte dijitalizasyon konusunda uzman bilgi birikimi, araçlar, veriler, uyumlu bir ürün ve sistem portföyü sayesinde sizlere uzun ömürlü başarı ve daha fazla rekabet gücü sunuyoruz. Entegre Kontrol Panellerinin kapsamlı yaklaşımı işte bu anlama geliyor.

Üç fazlı motorlar için doğrudan şebekeye bağlı direk ya da yıldız üçgen yolvermeye uygun olmadığında, SIRIUS soft starter’lar en iyi çözümdür. Akıllı işlevlere sahip eksiksiz ve kapsamlı soft starter ürün gamımız neredeyse her uygulama için daha uyumlu bir alternatif sunuyor.

Güçlü makineler ve tesislerin güçlü butonlara, anahtarlara ve sinyal lambalarına ihtiyacı vardır: SIRIUS ACT stil, akıl ve fiziksel dayanıklılığın mükemmel bir şekilde birleştiği şık tasarımlı butonlar, sinyal lambaları ve aksesuar portföyünü sunuyor.

Comments are closed.