Hedefler

cozum

Çözüm Üreten Firma Yapısı

Asel Mühendislik olarak genel anlayışımız, müşterinin direk taleplerini karşılamakla beraber, projenin başlangıcından bitişine kadar ki süreçte, konusunda uzman ekip arkadaşlarımız vasıtası ile denetimin sağlanmasıdır. Bir başka ifade ile müşteri ve sistemin lehine olacak, işletme devamlılığına esas tüm teknik ve ticari çözüm öneri süreç içerisinde müşterilerimiz ile paylaşılır.

kaliteli

Kaliteli Ürün

Gerek çalışmış olduğumuz ana üretici firma/firmaların belirlediği, gerekse akridite kurumlardan alınmış kalite sertifikasyonlarında belirtilen ve iç işleyişimizde uygulanan safhalardan taviz verilmemektedir. Teklif aşaması ile başlayan ve faturalama ile nihayete eren tüm süreç içerisinde uygulanan sürekli kaliteli ürün ve hizmet anlayışımız nihayetinde başarı ile sonuçlanmaktadır.

sosyal

Müşteri Memnuniyeti

Biliyoruz ki yaptığımız iş sadece ürün satışı değil. Biz sürekli faal ve işletmede olan sistem satışı yapıyoruz. Bu bilinçle çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimiz ile ilişkimiz uzun yıllar devam etmelidir. Teklif aşamasından başlayarak sipariş, üretim, teslim ve sonrasında çözüm ortaklarımızın talep ve ihtiyaçlarına doğru cevap verebilme çabamız şirket ilkelerimizden oldu ve olacaktır.

cevre

Çevre ve Doğayı Koruyan İşletme Yapısı

Şirketimiz üretimi gereği doğaya zararlı herhangi bir madde atığımız yoktur. Bununla beraber, dönüşümü sağlanabilecek tüm atıklar ayrıştırılarak tekrar kazanım yöntemi ile ekonomimize ve doğaya kazandırılmaktadır.

etkin

Etkin Kuralların İşlerliği

Temel yönetsel kaidemiz olan adalet kavramını dayandırdığımız etik kurallarımız çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, rakiplerimize ve çözüm ortaklarımıza ödün vermeden ilerlediğimiz olgudur. Bu olguya verdiğimiz önem gereği, tüm sistemler sürekli olarak iç denetim sistemlerimiz ile kontrol edilmektedir.

inovasyon

Dinamik İnovasyon

Çağın gerekliliklerinin üzerine çıkmak adına yeni teknolojilerin mevcut sisteme entegrasyonu ile beraber her alanda verim faktörünü mükemmele yaklaştırma çabamızın başarının anahtarı olduğu inancındayız. Bu inançla sürekli gelişim ve değişim ile hedeflerimize adım adım ilerliyoruz.